Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně

Aktuální práce běžné údržby

Aktuální práce běžné údržby dne 29.5.2024


Neprůjezdné úseky

 


Cestářské rodeo - Mistrovství České republiky 2023

S velkou radostí Vám sdělujeme významný úspěch našeho kolegy pana Jana Míčky (středisko Otovice), který dne 19.10.2023 získal bronzovou medaili na Cestářském rodeu - Mistrovství České republiky v Kroměříži. Soutěže se zúčastnilo 27 talentovaných závodníků, a pan Míčka se svým ohromujícím výkonem zaujal pozici II. vícemistra ČR. V této prestižní události se účastnil i druhý reprezentant z Karlovarského kraje, pan Bedřich Darda (středisko Nejdek), který se umístil uprostřed výsledkové listiny.  Tímto úspěchem si Jan Míčka zajistil místo v české reprezentaci na nadcházejícím mistrovství zemí V4, které se bude konat v Polsku v roce 2024. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích!

Video odkaz: https://youtube.com/watch?v=TgnUT98x4TY&feature=shared

IMG_3938.jpg        


Krajské kolo Cestářského rodea  Plzeňského a Karlovarského kraje 2023

Dne 8. září 2023 se v areálu SÚSPK Plzeň středisko Kralovice konala akce nazvaná "Cestářské rodeo," 

Akce byla pořádána Správou a údržbou silnic Plzeňského kraje,p.o., pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Rudolfa Špotáka a náměstka hejtmana pro oblast dopravy Ing. Pavla Čížka. Údržbou silnic Karlovarského kraje, a.s., pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje Ing. Petra Kulhánka a zastupitele a poslance Ing. Jana Bureše DBA.

Tato akce měla za cíl popularizovat práci silničářů, známých také jako "cestáři."

Hlavním bodem akce byla dovednostní soutěž jízdy zručnosti s nákladním automobilem se sypací nástavbou a radlicí. Účastníci této soutěže se snažili co nejrychleji a s co nejmenším počtem chyb zdolat překážky, které představovaly situace, s nimiž se mohou setkat při své práci na silnicích. Vítězové této soutěže byli ti nejúspěšnější řidiči z jednotlivých krajů.

Cílem celé akce byla nejen zábava a soutěžení, ale také podpora a uznání práce silničářů a propagace bezpečného provozu na silnicích.

Dva vítězové z každého kraje postoupili na Mistrovství republiky. Za naši společnost postupujíze střediska Otovice Míčka Jan a ze střediska Nejdek Darda Bedřich.

 

                                   IMG20230908160752.jpg A.jpg

Pořadí soutěžích 2023 Karlovarského kraje.pdf

 


 Exkurze dětí z MŠ Bochov - středisko Bochov

                                                   Exkurze dětí z MŠ Bochov - středisko Bochov


Mistrovství České republiky Cestářského rodea v Hořovicích - 30.9. 2022

V pátek 30. záři 2022 proběhlo mistrovství České republiky v Cestářském rodeu, které se uskutečnilo v Hořovicích. Soutěže se zúčastnilo celkem 17 závodníků. K soutěžním úkolům patřilo např. přesné zastavení, slalomy, jízda po čáře, průjezd brankou či parkování v garáži, ale třeba i oddělování pneumatik pomocí pluhu nebo posouvání barelů. Na prvních dvou místech se umístili řidiči Správy a údržby silnic Plzeňského kraje, na krásném šestém místě se umístil Darda Bedřich a na devátém místě loňský vítěz Dušan Timár oba za Karlovarský kraj.

 20220930_121803.jpg

 poradi 30_09.png

Pořadí dalších soutěžících - tabulka

Kladenský deník.cz

 


Zaměstnanecká liga regionálního Deníku - 3. kolo turnaje -  20.9.2022 náš tým postupuje do krajského kola!!! 

pořadí týmu fotbal foto.png

článek.jpg

 IMG-20220921-WA0002.jpg  

Slavnostní vyhlášení - video odkaz

Karlovarský deník.cz


Krajské kolo Cestářského rodea  Plzeňského a Karlovarského kraje 2022

Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje Ing. Petra Kulhánka a poslance Ing. Jana Bureše, DBA se zúčastnila 17. září krajského kola Cestářského rodea v areálu Armádní sportovní střelnice v Plzni - Lobzích. Letošní soutěž přinesla plno změn, a to nejen v programu, ale i počtu zúčastněných partnerů. Soutěžilo se v jízdě zručnosti s nákladním automobilem se sypací nástavbou. Dva vítězové z každého kraje  postoupili na Mistrovství republiky.  Za naši společnost postupují: Darda Bedřich ze střediska Nejdek a Timár Dušan ze střediska Krásná Lípa.  

IMG-20220920-WA0004.jpg IMG-20220920-WA0011.jpg IMG-20220920-WA0016.jpg

Seznam a pořadí všech účastníků ÚSKK, a.s.

Plzeňský denik.cz


 Slavíme velký úspěch - 2021

https://www.ksusv.cz/celostatni-cestarske-rodeo-vyhral-karlovarsky-timar-domaci-si-take-nevedli-spatne/d-2606/p1=1686

                                   Stupně vítězů