Drobečková navigace

Úvod > Služby > Apartmány Cestář

Apartmány Cestář

Apartmány Cestář Boží DarVyražte si do Krušných hor.

V letním období je ideálním místem pro cykloturistiku, pěší turistiku, aktivní i odpočinkovou dovolenou pro rodiny s dětmi. Mezi největší zajímavosti města a okolí patří největší národní přírodní rezervace v kraji naučná stezka Božídarské rašeliniště s nejvyšší horou sopečného původu ve střední Evropě Božídarským Špičákem, Ježíškova cesta, Blatenský příkop. V zimě je Boží Dar vyhledávaným střediskem zimních sportů. Je to sjezdové lyžování v lyžařských areálech jak na Božím Daru, tak v jeho blízkém okolí. Sjezdové tratě jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé i rodiče s dětmi.

Moderně zařízené a velice dobře architektonicky řešené Apartmány Cestář s individuálním přístupem ke klientům nabízejí k ubytování dva apartmány s plochou 37m2 pro 2-4 osoby, apartmán s plochou 67m2 pro 2-7 osob a luxusní apartmán s plochou 97m2 se dvěma ložnicemi pro 5-8 osob. Celkem je k dispozici 11 lůžek a 12 rozkládacích pohovek. Každý apartmán má nadstandardně vybavený kuchyňský kout. V celém objektu je možnost připojení na internet zdarma „WIFI FREE“.

V objektu je možnost odpočinku v sauně s relaxačním zázemím, k dispozici je lyžárna s automatickým vysoušečem, v létě kolárna. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Parkování je zajištěno u objektu. Bližší informace na adrese: www.apartmanycestar.cz

Informace o zpracování osobních údajů hostů, v souvislosti s objednávkou ubytování (*.pdf, 230 kB).

Přejít na webové stránky Apartmánů Cestář.