Apartmány Cestář

V letním období je ideálním místem pro cykloturistiku, pěší turistiku, aktivní i odpočinkovou dovolenou pro rodiny s dětmi. Mezi největší zajímavosti města a okolí patří největší národní přírodní rezervace v kraji naučná stezka Božídarské rašeliniště s nejvyšší horou sopečného původu ve střední Evropě Božídarským Špičákem, Ježíškova cesta, Blatenský příkop. V zimě je Boží Dar vyhledávaným střediskem zimních sportů. Je to sjezdové lyžování v lyžařských areálech jak na Božím Daru, tak v jeho blízkém okolí. Sjezdové tratě jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé i rodiče s dětmi.

Apartmány Cestář

Moderně zařízené a velice dobře architektonicky řešené Apartmány Cestář s individuálním přístupem ke klientům nabízejí k ubytování dva apartmány s plochou 37m2 pro 2-4 osoby, apartmán s plochou  67m2 pro 2-6 osob a luxusní apartmán s plochou  97m2 se dvěma ložnicemi pro 5–7 osob. Celkem je k dispozici 11 lůžek a 10 rozkládacích pohovek. Každý apartmán má nadstandardně vybavený kuchyňský kout. V celém objektu je možnost připojení na internet zdarma „WIFI FREE“.

V objektu je možnost odpočinku v sauně s relaxačním zázemím, k dispozici je lyžárna s automatickým vysoušečem, v létě kolárna. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Parkování je zajištěno u objektu.  Bližší informace na adrese: www.apartmanycestar.cz

Informace o zpracování osobních údajů hostů, v souvislosti s objednávkou ubytování, jsou uvedeny zde.  

Autoservis

Autoservis

Opravy nákladních vozidel, návěsů a přívěsů, diagnostika motorových vozidel, moderní technologie a SW pro diagnostiku motorových vozidel, opravy peumatik, přezouvání, lepení. Více informací o autoservisu.

webový dispečink